Marmara Sistem Teknik

Büro Makineleri ve Sarf Malzemeler


Marmara Sistem Teknik 2005 yılında İstanbul, Güneşlide bölgenin lider Yazıcı Destek firması olarak  Marmara Sistem Toner adıyla kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe öncü bilişim firması olmuştur. 2010 yılında Tekirdağ, Çorlu'da sektörünü Bilgisayar, Büro Makineleri ve Sarf Malzemeler olarak genişleterek Marmara Sistem Teknik ismiyle yıllardır kaliteli ve hızlı çözümler sunmaya devam ediyor.


Şuan N11, N11 Toptan, GittiGidiyor, Hepsiburada, Eptt Avm ve Trendyol mağazalarımız yanında MarmaraSistemTeknik.com web sitemiz ile “Ofisiniz ve İşiniz İçin Herşey”i aynı gün kapınıza kadar getiriyoruz.


Geniş servis ağı ile gerek geniş ürün gamı ile Trakya Bölgesi aynı gün kargo garatisi, diğer bölgelere ertesi gün kargo ile işiniz aksamasın !


Güvenli Alışveriş Deneyimi

MarmaraSistemTeknik.com üzerinden yaptığınız tüm işlemler SSL sertifikamız ile koruma altındadır.

bknz. https://www.digicert.com/legal-repository/

Kredi kartı ödeme ağ geçidi kurumumuz : PayTR

Banka Hesap Numaralarımız:

Hesap Sahibi : Musa KOCABAŞ

Banka: Garanti Bankası

IBAN : TR13 0006 2001 4650 0006 6640 46


Marmara Sistem Teknik üyelerine iş ortaklığı sistemi ile ürün başına %11-%17 kar elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz karları ister mağazadan anlık ürün siparişi olarak alabilir, isterseniz nakit talebinde bulunabilirsiniz.İş Ortaklığı Sistemi Nasıl Çalışır ?

Sitemize üye olup , hesabım sayfasında yer alan “iş ortaklığı” sekmesinde size özel linki kopyalayıp dilediğiniz yerde paylaşın. Bu link üzerinden gelen her müşteri tamamladığı her sipariş bedelinin %11’i hesabınıza işlensin. Aynı ay takvimi (30 gün) içinde 10 adet’ten fazla siparişteki her  tamamlanan sipariş için %17’si hesabınıza işlensin. Sizde bu kolay tavsiye pazarlama ticaretinin keyfini çıkarın.E-mağazamız’dan alışveriş yapmak yanı sıra dilerseniz fiziksel mağazamızdan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Toplu alım ve Bayi Olmak İçin bizi arayın.

+90 541 541 8597

MAĞAZA ADRESİ
Muhittin Mahallesi
Adnan Kahveci Cd. No:31, 59850 – ÇORLU
[email protected]

 MAĞAZA ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt-Cmts : 8:30 – 22:30
Pazar : 9 – 23:00